O naší ordinaci

Ordinace praktického lékaře Mariemed je tu vždy pro Vás v případě jakýchkoliv zdravotních problémů. Našim hlavním cílem je Vaše spokojenost a pevné zdraví. K tomu dopomáhají pravidelné preventivní prohlídky a očkování. Ať už máte jakýkoliv zdravotní problém neváhejte nás kontaktovat.

K nám se dostanete pohodlně MHD, ale i automobilem s možností parkování přímo u objektu. Ordinace nedisponuje bezbariérovým přístupem nachází se v 1. patře. V případě potřeby lze domluvit návštěvu lékaře u pacienta.

Zvětšit
 
MUDr. Marie Koláčná

Promovala na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni v roce 1978. V roce 1984 získala specializaci v oboru interní lékařství a v roce 1992 v oboru všeobecné lékařství. Od roku 1993 provozuje privátní ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Ústí nad Labem - Neštěmice. Ordinace je od roku 2013 akreditována pro obor specializačního vzdělávání všeobecné praktické lékařství.

Zvětšit
 
Petra Plutnarová, DiS.

Střední zdravotnickou školu zakončila maturitou v roce 1997. Vyšší zdravotnickou školu absolutoriem v roce 2000. Praxi získala v Krajské zdravotní – Masarykovo nemocnici v Ústí nad Labem jako dětská zdravotní sestra na oddělení dětské chirurgie, kde pracovala v letech 2000 – 2012. Certifikována k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru všeobecná sestra.